Jak zamówić stronę internetową?

Jak zamówić stronę internetową?

Zlecając nam stworzenie strony www na pewno zastanawiasz się jak będzie przebiegała realizacja Twojego zamówienia. W tym wpisie postaramy się opisać jak to wygląda w praktyce.

Wypełniasz formularz zgłoszeniowy na zaprojektowanie strony

Pierwsze co robisz to wypełniasz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Gdy otrzymamy od Ciebie formularz w wiadomości zwrotnej wyślemy nr konta do wpłaty należności. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie wystawiamy fakturę i przystępujemy do działania.

Ustalamy nazwę domeny

Domena to adres pod którym Twoja strona będzie widoczna w Internecie. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy nazwę domeny i gdy będzie wolna zakupimy ją dla Ciebie. Równocześnie zakupimy dla Ciebie hosting (miejsce na dysku gdzie będą się znajdować pliki Twojej strony) oraz certyfikat SSL, który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo danych przekazywanych za pośrednictwem Twojej witryny.

Ustalamy zawartość strony którą mamy wykonać

Równocześnie z ustaleniem nazwy domeny ustalimy zawartość którą mamy umieścić na budowanej przez nas stronie internetowej. Na tym etapie przesyłasz nam teksty które mają być na stronie i (jeśli posiadasz) własną grafikę. Jeśli Twoja forma nie posiada logo to je zaprojektujemy. Otrzymasz do wyboru 3 projekty logo z których wybierzesz jeden.

Budujemy stronę

Na tym etapie zajmujemy się budową Twojej strony i umieszczaniem na treści na wszystkich podstronach. Co jakiś czas kontaktujemy się z Tobą z prośbą o wskazówki, tak aby strona internetowa była jak najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb. Optymalizujemy ją pod kontem wyszukiwarek. Instalujemy wszelkie dodatki takie jak mapka, formularz kontaktowy, chat i wszelkie inne dodatki.

Kończymy budowę Twojej strony internetowej

Na tym etapie oddajemy do Twojej dyspozycji stworzoną przez nas stronę internetową. Nanosimy na nią poprawki według Twoich zaleceń. Po zaakceptowaniu strony otrzymasz wszelkie hasła do potrzebne do zarządzania stroną. Nauczymy Cię również jak w przyszłości możesz samodzielnie modyfikować treści na stronie korzystając z wygodnego panelu administracyjnego. Otrzymasz również hasła do do serwisu w którym zarejestrowaliśmy Twoją domenę oraz hasła do panelu zarządzania hostingiem.

[rpt name=”strona-internetowa”]

Jak zamówić stronę internetową?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Skontaktuj się z nami