Jak tworzymy formularze kontaktowe?

Jak nie tracić klientów poprzez formularz?

Podczas tworzenia dla Ciebie strony www zupełnie bezpłatnie wykonamy również formularz kontaktowy. Oczywiście jeśli nie chcesz posiadać na stronie formularza to nie będziemy Cię do tego przymuszać. Jednak naszym zdaniem warto posiadać na stronie formularz kontaktowy. Pomimo tego, że klienci mają możliwość kontaktowania się poprzez telefon, e-mail, czat, portale społecznościowe to i tak wielu z nich wybiera drogę kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Wiemy jakie formularze przyciągają klientów

Tworząc formularz nie ograniczamy się tylko do podstawowych pól w stylu: imię, e-mail i i wiadomość. W ramach projektowania dla Ciebie strony możemy tworzyć nawet rozbudowane formularze. Z przyjemnością doradzimy jaki formularz będzie dla Twojej strony najbardziej odpowiedni. Wiemy, jakie formularze przyciągają klientów. Wiemy też dlaczego klienci rezygnują z wypełnienia formularza.

Prosty przykład:
Wiele firm prosi w formularzu kontaktowym o podanie numeru telefonu i pole w którym ten numer należy wprowadzić jest polem obowiązkowym. Problem w tym, że klienci nie zawsze lubią podawać swój numer w obawie przed tym, że będzie on wykorzystany do działań reklamowych, które nie do końca są po ich myśli. Jeżeli Ty również będziesz obowiązkowo wymagał podania numeru telefonu to możesz stracić klientów którzy, chętnie by skorzystali z Twoich usług ale nie chcą podać swojego numeru.
Warto więc w formularzu pole z numerem telefonu uczynić opcjonalnym. Po prostu jak klient zechce to poda, a jeśli nie poda to i tak formularz zostanie wysłany. Numer telefonu na pewno otrzymasz kiedy już Twój klient pozna bliżej Twoją firmę i nabierze zaufania.

Jak działają formularze kontaktowe?

Kiedy Twój klient wypełni formularz i kliknie w przycisk “Wyślij” to treść pól wypełniona przez klienta zostanie do Ciebie wysłana pocztą e-mail. Równocześnie do Twojego klienta zostanie wysłana wiadomość z podziękowaniem za wypełnienie formularza lub dowolną wiadomością. Jaka będzie treść tej wiadomości to zależy wyłącznie od Ciebie.

Tworzymy responsywne formularze

Co oznacza że formularze na stronie www, którą dla Ciebie tworzymy są responsywne? Oznacza to, że niezależnie od tego czy Twój klient przegląda stronę na laptopie czy też na urządzeniach mobilnych, będzie mógł wygodnie wypełnić formularz. W dzisiejszych czasach bardzo wielu Twoich potencjalnych klientów przegląda internet poprzez urządzenia takie jak tablet, smartfon lub telefon. Nie możemy im pozwolić na “ucieczkę” z Twojej strony dlatego, że mają kłopoty z wypełnieniem formularza na swoim urządzeniu. Dlatego responsywność jest tak ważna i zanim oddamy Tobie stronę upewniamy się, że w sposób bezproblemowy i wygodny można z niej korzystać na różnych urządzeniach.

Zleć nam stworzenie strony www

Jeżeli chcesz posiadać formularz kontaktowy, który nie będzie odstraszał klientów to zleć nam zaprojektowanie strony dla swojej firmy. Zrobimy dla Ciebie nie tylko stronę z formularzem kontaktowym, ale również wiele dodatkowych elementów za które nie pobierzemy, żadnej dodatkowej opłaty.

[rpt name=”strona-internetowa”]

Jak tworzymy formularze kontaktowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Skontaktuj się z nami