Czy warto mieć stronę internetową?

Czy warto mieć stronę internetową?

W dobie internetu pytanie “czy warto mieć stronę internetową?” wydaje się pytaniem retorycznym. Świat idzie z postępem a Internet jest już dostępny niemal wszędzie. Pomyśl sam ile razy w ciągu ostatniego tygodnia szukałeś jakiejś informacji w Internecie. Twoi potencjalni klienci również tak robią. Jeśli Twoja firma nie będzie istnieć w internecie to klient znajdzie konkurencję zamiast znaleźć Twoje towary lub usługi.

Czas to pieniądz więc oszczędzaj czas dzięki swojej stronie internetowej

Nawet jeśli klient odnajdzie Twoją firmę i zadzwoni do Ciebie to pomyśl ile czasu stracisz na przedstawianie mu swojej oferty przez telefon. Na stronie internetowej możesz zamieścić wszelkie niezbędna informacje niezbędne do tego aby klient dokonał zakupu. Klient który do Ciebie zadzwoni po uprzednim zapoznaniu się z Twoją stroną internetową będzie zadawał mniej pytań i będzie bardziej zdecydowany na zakup.

Dzięki stronie internetowej zyskujesz zaufanie klientów

Potencjalny klient widząc, że Twoja firma ma własną stronę internetową ma do Ciebie większe zaufanie. Widzi, że ma do czynienia z profesjonalistą a nie jakąś firmą – krzak która za niedługo zniknie z rynku.

Strona internetowa ułatwia komunikację i buduje społeczność

Na stronach, które projektujemy zamieszczamy narzędzia umożliwiające łatwą komunikację. Nie każdy klient będzie chciał od razu zadzwonić. Istnieje grupa klientów, którzy preferują pisanie wiadomości poprzez formularz lub przy pomocy komunikatora. Na stronie internetowej możemy zamieścić komunikator, formularz kontaktowy, i przycisk do wykonania telefonu do Twojej firmy. Klient wchodzący na Twoją stronę przy pomocy smartfonu nie będzie musiał przepisywać ręcznie numeru. Wystarczy, że wciśnie przycisk i uzyska połączenie bezpośrednio do Twojej firmy.

Opisaliśmy tylko najważniejsze korzyści jakie wynikają z posiadania strony internetowej. Tych zalet jest wiele więcej. Tak więc sam zadecyduj czy chcesz tracić klientów tylko dlatego, że uważasz, że nie warto posiadać strony internetowej.

Czy warto mieć stronę internetową?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Skontaktuj się z nami